Blog

Anasayfa BLOG Çevirinin Gizliliği Bizim İçin Önemlidir
2017 Kas 24

Çevirinin Gizliliği Bizim İçin Önemlidir

Tercumex™ kendisinin ve müşterilerinin verilerini geçerliliği ispatlanmış, en stratejik projelerde, en kritik verilerin korunmasında kullanılan yöntem ve teknolojileri kullanarak korur. Hassas bilgilerin depolandığı tüm sistemlerimiz güvenli bir ağ alt yapısı üzerinde kurulmuştur ve fiziksel erişimi önlemek adına ofislerimiz için 24 saat güvenlikli binalar seçilmiştir. Tercumex™’in tüm tedarikçileri, kadrolu ve sözleşmeli personeli ile serbest çevirmenleri imzaladıkları gizlilik sözleşmeleri kapsamında kendilerine ifşa edilen bilgilerin gizliliğini korumakla yükümlüdür. Buna rağmen, müşterimiz tarafından gizli olduğu bildirilen bilgi ve belgeler mümkün olduğu ölçüde yönetimin dışına ifşa edilmemekte, ifşa edilmesi zorunlu olan durumlarda müşterimizden onay alınmaktadır. Ayrıca müşterimizin talep etmesi durumunda kritik bilgiler silinmez, bir daha bir araya getirilemeyecek şekilde imha (wipe) edilir. Bu şekilde imha edilen verilerin bilgisayar mühendisi, bilgisayar korsanı hatta adli tıp laboratuarı tarafından bile geri getirilmesi mümkün değildir.

Tercümex Çeviri Grubu Yeni Yıl Mesajı

2018'de neşeniz, sağlığınız, huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara! Tercümex Çeviri Grubu-Biz Çeviriyoruz Dünya Dönüyor!

29.12.2017 Devamını Oku
Göçmenlik Başvurusu Belgeleri

Kanada, İngiltere, Amerika gibi ülkelere göçmenlik başvurularında başvuru belgelerinin eksiksiz ve doğru tercüme edilmesi beklenir.

05.12.2017 Devamını Oku
Akademik Makale Çevirisi

Bilimsel araştırma, abstract, olgu sunumu ve akademik çalışmalarınızı hakemli bir derginin dil ve çeviri standartlarına uygun bir şekilde tercüme ediyoruz.

30.11.2017 Devamını Oku
Tüm Dillerde Seni Seviyorum Demek

Seni Seviyorum ifadesinin tüm dillerdeki çevirisini bu sayfada bulabilirsiniz. Dünyadaki dil grupları bu tablodan daha iyi anlaşılıyor.

05.12.2017 Devamını Oku
Tüm Dillerde Günaydın Demek

Günaydın kelimesinin bütün dillerdeki karşılığını bu sayfada bulabilirsiniz. Dünyadaki dil grupları bu tablodan daha iyi anlaşılıyor.

05.12.2017 Devamını Oku
Çeviri Dilleri ve İSO Kodları

Tüm dünyada çevirisi yapılan diller ve ISO kodlarını bu tabloda bulabilirsiniz.

24.11.2017 Devamını Oku
Tercumex: Your Partner in Turkish Translations

Helping clients in many countries communicate more effectively, we are your translation and localization partner in the Turkish market.

24.11.2017 Devamını Oku
Ticaretin Kavşak Noktası: Websitesi Çevirisi

İnternet üzerinden satış yapıyorsanız web sitenizi 14 dile tercüme ettirerek dünya nüfusunun yüzde doksanına ulaşabileceğinizi bilmenizde yarar var!

24.11.2017 Devamını Oku
Ücretsiz Çeviriye Ne Kadar Güvenilir?

Birkaç yüz dolar verip profesyonel hizmet almak yerine amatörce bir yöntem tercih eden firmalar bazen şantaja varan risklerle karşı karşıya kalabiliyorlar.

24.11.2017 Devamını Oku
Çevirinin Gizliliği Bizim İçin Önemlidir

Tercumex™ müşterilerinin verilerini geçerliliği ispatlanmış, en kritik verilerin korunmasında kullanılan yöntem ve teknolojileri kullanarak korur.

24.11.2017 Devamını Oku
Sözleşme Çevirisi Yapmak

Sözleşme, birden fazla kişinin belirli bir konu üzerinde hukuki netice oluşturacak şekilde vardığı bir anlaşmadır.

30.11.2017 Devamını Oku

© 2017 Tercumex markası ve Biz Çeviriyoruz Dünya Dönüyor sloganı Tercümex Çeviri Grubu Ticaret Limited Şirketi adına tescilidir. Sitedeki yazı, logo ve içeriğin her hakkı saklıdır.

bulutomo